2022-10-12

Užklasinio skaitymo pamoka gimnazijos skaitykloje

Spalio 12 d. turėjome lietuvių kalbos ir literatūros pamokas netradicinėje aplinkoje – gimnazijos skaitykloje. Į svečius mus pakvietė bibliotekininkė Beata Jurgelevič.  Mes, septintos klasės mokiniai, paruošėme perskaitytų knygų pristatymus. Kiekvienas trumpai papasakojo, kokią knygą perskaitė, kodėl būtent ją pasirinko.

Gimnazijos skaitykla – tai jauki vieta, kur jautėmės laisvai ir net kūrybingai. Mes ne tik kalbėjome, bet ir apžiūrėjome knygas, kurias galima pasiskolinti ir skaityti užklasiniam skaitymui. Kartu su mūsų mokytoja Agnieška Simaškiene ir bibliotekininke Beata Jurgelevič padarėme rudeninius skirtukus knygoms.

Manau, kad šios literatūros pamokos, paįvairintos kūrybine užduotimi, mums visiems įsimins ilgam.

Kamelia Ioncu-Jaškevič, 7 klasės mokinė