2018-12-06

MIKOŁAJKI

Grudzień – jest to wyjątkowy oraz magiczny miesiąc, w którym dzieją się różne cuda. Dzieci i młodzież, jak również i dorośli, z niecierpliwością oczekują na przybycie darzonej od dzieciństwa wielką sympatią osoby – Świętego Mikołaja.

5 grudnia do naszego gimnazjum zawitał ksiądz prałat Tomasz Chciałowski z parafii Matki Bożej Fatimskiej w Legionowie koło Warszawy oraz pani Ewa Stok.  Z okazji Mikołajek dzieci z klas początkowych przedstawiły krótki program artystyczny dla szanownych gości oraz dla całego gimnazjum. Goście z Polski przywieźli ze sobą mnóstwo świątecznych prezentów od Świętego Mikołaja, które za chwilę po przedstawieniu zostały wręczone dla zerówki oraz klas 1-7. Uczniowie naszego gimnazjum zostali zadowoleni i zachwyceni prezentami od Mikołaja. Do domu wracali pełni radości, z szerokim, słonecznym uśmiechem na twarzy.

W imieniu całego gimnazjum chcemy najserdeczniej podziękować za prezenty od Mikołaja i za to, że przyjechaliście do nas, by przekazać dar swojego serca. Również z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim naszym Rodakom Wesołych i pogodnych Świąt.

Żaklina Tomaszewicz, kl. IVG