Eil. Nr. | Vardas, pavardė | Mokomasis dalykas | Išsilavinimas | Mokytojo kvalifikacinė kategorija |
1. | Ana Ancevič | Chemija
Žmogaus sauga Ekonomika ir verslumas |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
2. | Regina Beliavska | Pradinis ugdymas | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
3. | Joanna Bickevič | Geografija | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
4. | Renata Boravska | Lietuvių kalba ir literatūra | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
5. | Tereza Bozerodskaja | Neformalusis švietimas | Aukštasis | Mokytojas |
6. | Maciej Piotr Čarniavski | Tikyba | Aukštasis | Mokytojas |
7. | Kristina Čech | Istorija
Pilietiškumo pagrindai |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
8. | Alicja Dacevič | Muzika | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
9. | Kristina Deinarovič | Lenkų kalba | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
10. | Kristina Glavdelienė | Lenkų kalba
Lietuvių kalba ir literatūta |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
11. | Ana Ivancevič | Priešmokyklinis ugdymas | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
12. | Olga Katenel | Lietuvių kalba ir literatūta | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
13. | Edyta Kononovič Zubriakova | Anglų kalba | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
14. | Renata Krasovska | Anglų kalba | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
15. | Tadeuš Lembovič | Fizinis ugdymas | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
16. | Nijolė Mackelo | Ikimokyklinis ugdymas | Aukštasis | Mokytojas |
17. | Eleonora Makovska | Biologija
Gamta |
Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
18. | Lilija Maslovska | Priešmokyklinis ugdymas
Ikimokyklinis ugdymas |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
19. | Halina Michalkevič | Pradinis ugdymas | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
20. | Božena Olechnovič | Lietuvių kalba ir literatūta | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
21. | Tatjana Oskirko | Rusų kalba | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
22. | Irena Pukenienė | Matematika
Fizika |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
23. | Gražina Sankovska Bersekerska | Pradinis ugdymas | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
24. | Agnieška Simaškienė | Lietuvių kalba ir literatūra
Informacinės technologijos |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
25. | Genadij Subotkevič | Anglų kalba | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
26. | Edyta Skwierczynska | Tikyba | Aukštasis | Mokytojas |
27. | Ana Tomaševič | Ikimokyklinis ugdymas
Šokis |
Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
28. | Romuald Tučkovski | Tikyba | Aukštasis | Mokytojas |
29. | Marina Vitušinska | Pradinis ugdymas | Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
30. | Danuta Zavalska | Fizika
Technologijos |
Aukštasis | Mokytojas metodininkas |
31. | Vladislav Voitkun | Matematika | Aukštasis | Vyresnysis mokytojas |
Informacija atnaujinta 2022-12-22