2015-02-07

STUDNIÓWKA 2015

„Wszystko to już było i nie wróci więcej…”

7 lutego w szkole odbyła się tradycyjna studniówka – długo oczekiwane przez maturzystów święto. Przebrzmiał cudowny studniówkowy polonez. Dwunastoklasiści z wprawą sprawili się z zadaniem. Taniec wprowadził wszystkich w uroczysty nastrój i wywarł niezapomniane wrażenie.

Uczniowie 11 klasy przyszykowali dla swoich starszych kolegów świąteczny program, w którym przedstawili pokrótce historię maturzysty od wczesnych lat dzieciństwa po dzień teraźniejszy i nawet zajrzeli w przyszłość. Inscenizacje artystyczne odzwierciedlały życie szkoły, były zabarwiane humorem i młodzieńczym duchem. Zgromadzeni rodzice i goście, a także absolwenci, byli świadkami uroczystości. Nauczyciele oraz rodzice, dopiero w tym dniu uświadomili sobie, jakie dorosłe już są ich dzieci. Po zakończeniu części artystycznej na wszystkich czekała huczna zabawa.

Studniówka minęła – tak jak wszystko, co dobre, czyli szybko. Teraz czeka naszą kochaną młodzież intensywna praca. Z całego serca życzymy im wytrwałości, pracowitości i szczęścia.