2017-11-24

TYDZIEŃ KARIERY ZAWODOWEJ

W naszym gimnazjum w dniach 20 – 24 listopada odbył się Tydzień Kariery Zawodowej, którego celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej. Aktualne to dla uczniów, którzy stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej.

W tym tygodniu, podczas godzin wychowawczych, uczniowie 5-IVG klas wzbogacili wiedzę o ciekawych zawodach oraz ich specyfice.

20 listopada gościliśmy w naszym gimnazjum przedstawicieli Uniwersytetu w Białymstoku Wydziału Ekonomiczno – Informatycznego w Wilnie. Dziekan Uniwersytetu Mieczysława Zdanowicz i wykładowcy opowiedzieli gimnazjalistom o ofercie edukacyjnej placówki, o studiach na wydziale ekonomiczno-informatycznym oraz zapoznali z warunkami przyjęcia na studia.