2018-12-04

SPOTKANIE Z PRZEDSTAWICIELAMI UNIWERSYTETU

Uczniowie gimnazjalnych klas zastanawiają się bardziej lub mniej nad swoją przyszłością. Jest to trudny wybór. Nauczyciele naszego gimnazjum starają się nam w tym pomóc. Czasami też same uniwersytety i kolegia przedstawiają swoje oferty.

4 grudnia 2018 roku nasze gimnazjum odwiedzili przedstawiciele Wydziału Informatycznego wileńskiej filii Uniwersytetu w Białymstoku. Podczas spotkania wykładowczyni pani Irena Mikłaszewicz i studenci opowiedzieli nam o możliwościach wyboru kierunków na Uniwersytecie Białostockim. Był również przedstawiony krótki filmik, w którym studenci różnych kursów opowiadali o swoich wrażeniach na studiach i zachęcali do podjęcia nauki na tej polskiej uczelni.

Spotkanie było dla nas bardzo korzystne. Zastanowiliśmy się nad wyborem kierunku i przyszłego zawodu. Serdecznie dziękujemy za szkolenie i słodki poczęstunek. Zawsze jesteście mile czekani w murach naszego gimnazjum. Do nowych spotkań!

Ewelina Zwieriewa, IVG