2019-02-14

WALENTYNKI I KONKURS TALENTÓW

14 lutego już od samego rana w naszym gimnazjum było czuć atmosferę walentynek. Samorząd Uczniowski na czele z panią Renatą Gierasim zorganizował gry i zabawy, sesję zdjęciową, pocztę walentynkową. Na korytarzu została ustawiona skrzynia, do której uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Wszyscy nasi uczniowie i nauczyciele poczuli się wyjątkowo. Każdy otrzymał słodki upominek.

W tym dniu również odbył się „Konkurs Talentów”. Konkurs cieszył się sporym powodzeniem, bo swój udział zgłosiło około 40 uczestników, którzy występowali przy wypełnionej po brzegi sali. Na scenie uczniowie śpiewali, tańczyli, grali, recytowali, zaprezentowali umiejętności w pokazie karate i gimnastyki artystycznej.

Liwia Biersiekierska, uczennica klasy 8