2018-12-06

ŠV. MIKALOJAUS DIENA

Gruodis – nepakartojamas ir magiškas mėnuo, kupinas stebuklų, kai vaikai, jaunimas ir netgi suaugusieji su nekantrumu laukia Šv. Mikalojaus.

Gruodžio 5 d. į mūsų gimnaziją atvyko kunigas prelatas Tomaš Chcialovski iš Fatimos Dievo Motinos parapijos Legionove netoli Varšuvos bei ponia Eva Stok. Šv. Mikalojaus proga pradinių klasių mokiniai mieliesiems svečiams bei visai gimnazijai pristatė trumpą meninę programą, po kurios priešmokyklinei, ikimokyklinei grupėms ir 1-7 klasių mokiniams svečiai iš Lenkijos nuo Šv. Mikalojaus įteikė daugybę dovanų. Šią dieną mūsų gimnazijos mokiniai namo grįžo patenkinti dovanomis ir ypatingai nusiteikę.

Visos gimnazijos vardu norėtumėme nuoširdžiai padėkoti už dovanas ir atvykimą pas mus! Artėjančių švenčių proga linkime mūsų tautiečiams linksmų bei šiltų šv. Kalėdų!

Žaklina Tomaševič, IVG kl.