2021-07-31

Wycieczka do Kłajpedy

2021 roku 31 lipca mieliśmy dzień pełen wrażeń. Wczesnym rankiem wyruszyliśmy w podróż letnią wraz z Katolickim Centrum „OAZA” przy parafii Ducha Świętego w Wilnie do miastu portowego. Mieliśmy piękny dzień, pogoda nam dopisywała. Wizytę miastu rozpoczęliśmy mszą świętą w Parafii św. Brunona. Później zwiedziliśmy Litewskie Muzeum Morskie – Delfinarium w Kłajpedzie.

Dzień był gorący, []

2021-07-17

Wyjazd do Ignaliny

17 lipca 2021 roku uczniowie Gimnazjum im. Św. Jana Bosko z Jałówki z panią Olgą Pietrowską wyruszyli do Ignaliny. Tam mieli okazję zobaczyć niezwykły drewniany kościół św. Józefa wybudowany bez użycia gwoździ i piły!

Wstąpily również do Centrum Informacujnego Auksztockiego Narodowego Parku l i zapoznali się z uroczą przyrodą rejonu Ignalińskiego, dowiedzieli się coś o []

2021-07-01

PREZENTY Z LEGIONOWA DLA GIMNAZJUM W JAŁÓWCE

W czerwcu do gimnazjum przybyli goście z Legionowa koło Warszawy. Z wizytą zawitali ksiądz prałat Tomasz Chciałowski z parafii Matki Bożej Fatimskiej oraz prezydent miasta Roman Smogorzowski.

Kolejny raz Rodacy z Legionowa ofiarowali naszej szkole dary. Tuż przed zakończeniem roku szkolnego otrzymaliśmy książki, produkty żywnościowe, środki sanitarne i inne rzeczy.

Od kilku lat nasi uczniowie []