2015-03-26

WYJAZD DO Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach

26 marca 2015 r. grupa maturzystów rejonu wileńskiego odbyła wizytę do Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. prof. Edwarda F. Szczepanika w Suwałkach. Na zapoznanie się z działalnością tej placówki oświatowej pojechało 6 uczniów naszej szkoły. Uczniowie 11-12 klas spotkali się z przedstawicielami szkoły, zapoznali sią z ofertą edukacyjną placówki, a także mieli możliwość poznać bliżej życie codzienne wyższej szkoły. Po powrocie dzielili się wrażeniami z młodszymi kolegami.

Pragniemy przypomnieć, że dwie absolwentki naszej szkoły z powodzeniem studiują na uczelni — są studentkami II roku na kierunkukierunku nauczanie zintegrowane z wychowaniem przedszkolnym.