2018-11-16

LENKŲ KALBOS SAVAITĖ

Lapkričio 8-16 d. gimnazijoje vyko Lenkų kalbos savaitė. Šią savaitę netruko įvairių renginių, išvykų ir įdomios veiklos. Lapkričio 11 d., sekmadienį, minėjome 100-ąsias Lenkijos nepriklausomybės atkūrimo metines. Mūsų gimnazijos bendruomenės nariai išsiruošė į iškilmes Rasų kapinėse, kur padėję vainikus ir uždegę žvakes, pagerbė mūsų tautiečių atmintį.

Lapkričio 15 d. gimnazijos atstovai dalyvavo Rudaminos F. Ruščico []

2018-11-15

TIKĖJIMAS IR GAILESTINGUMAS – DIEVO DOVANA AR UŽDUOTIS? DALYVAVIMAS ATLAIDUOSE

Atlaidai pasižymi ypatingomis malonėmis, tikintiesiems tai labai svarbus įvykis. Todėl lapkričio 15 d. mūsų 3-IV G kl. mokiniai su mokytojais dalyvavo Gailestingumo Motinos Globos atlaiduose Vilniaus šv. Teresės bažnyčioje. Supratome, kad tikėti ir būti gailestingam šiame vartotojiškame pasaulyje nėra lengva.

2018-11-12

ŠV. JONO BOSKO GIMNAZIJOS MOKINIAI ŠVENČIA LENKIJOS NEPRIKLAUSOMYBĖS DIENĄ!

Šv. Jono Bosko gimnazijos mokiniai vienijasi su viso pasaulio lenkais minėdami Lenkijos nepriklausomybės šimtmetį!

Lapkričio 11-ąją gimnazijos kieme įvyko iškilminga Lenkijos vėliavos pakėlimo ceremonija, po kurios būrys mokinių ir mokytojų nuvyko į Rasų kapines, kur šalies šimtmečio proga meldėsi ir padėjo gėlių prie motinos ir sūnaus Pilsudskių kapo.

Pirmadienio rytą aktų salėje susirinkę mokiniai, mokytojai []