2019-01-31

GLOBĖJO DIENA

„Būk linksmas, bet tavo džiugesys tebūna tikras, trykštantis iš švarios sąžinės.“

Šv. J. Bosko

Sausio 31 dieną, kaip ir kasmet, iškilmingai šventėme Globėjo dieną. Ta proga 6 kl. mokiniai paruošė trumpą vaidinimą, kuriuo metu priminė svarbiausius kun. Jono Bosko gyvenimo įvykius. Tądien sulaukėme svečio: į gimnaziją atvyko salezietis kunigas Alessandro []

2019-01-25

Kalėdų giesmės

Sausio 11-14 d. Skarševų parapijos klebonas Dariuš Leman pakvietė mūsų gimnazijos ansamblį ,,Varpeliai“, vadovaujamą muzikos mokytojos A. Dacevič, į ypatingą Kalėdinių giesmių koncertą, kuriame dainavo populiari lenkų atlikėja Natalija Kukulska. Koncerto metu skambėjo tradicinės bei šiuolaikinės kalėdinės giesmės.

Mūsų gimnazijos atstovai aplankė įspūdingą Varmijos Lidzbarko vyskupų pilį, pasigrožėjo nuostabia šiuolaikinio meno paroda.

[]

2019-01-22

MOČIUČIŲ IR SENELIŲ DIENA

Sausio 22 dieną aktų salėje gausiai susibūrė mūsų mokinių močiutės ir seneliai, kuriuos anūkai pakvietė į jų šventę. Gimnazijos mokiniai paruošė brangiems žiūrovams gražius pasirodymus. Tądien netruko nuoširdžių sveikinimo žodžių šventės kaltininkams, skambių dainų, konkursų ir žaidimų. Džiugu, kai vaikai ir jaunimas nepamiršta pasveikinti savo artimų ir brangių žmonių, o seneliai randa laiką jaukiems susitikimams []

2019-01-11

LAISVĖS GYNĖJŲ DIENA

Sausio 11-osios penktadienio rytą prisijungėme prie pilietinės akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Languose įžiebėme vienybes žvakutes Laisvės gynėjams atminti, tylos minute pagerbėme žuvusiuosius už Lietuvos laisvę. Supratome, kad Laisvės gynėjų dienos minėjimas yra puiki proga parodyti ne tik sau, bet ir visam pasauliui, kad ir šiandien esame vieningi ir pasiruošę apginti iškovotą laisvę.

[]