2019-12-04

ŠIRDŽIŲ ŠILUMA

Šiuolaikiniame pasaulyje šventu Mikalojumi gali tapti kiekvienas. Dažnai juo tampa geros, dosnios ir pasiaukojančios širdies asmuo. Tokių bruožų turinčių žmonių esama Legionovo parapijoje Lenkijoje. Jie, parapijos klebono ir miesto mero paraginti, skleidžia gėrį apdovanodami kitus. Tuo puikiai įsitikino mūsų gimnazijos bendruomenė, ypač 1-4 klasių mokiniai, kurie gruodžio 4 dieną iš Fatimos Dievo Motinos parapijos klebono kun. prelato Tomašo Chcialovskio ir Legionovo miesto mero Romano Smogožovskio rankų gavo parapijiečių kruopščiai suruoštas dovanas. Jos buvo tokio didumo, jog mokiniai vos galėjo jas panešti. Išvydę tokias įspūdingas dovanas vaikai tiesiog tryško džiaugsmu. Mokiniai, norėdami atsidėkoti geradariams, surengė koncertą- dainavo, vaidino, tarė gražiausius dėkingumo žodžius ir įteikė šventinius atvirukus.

Viliamės, kad mokiniams šis nuoširdus mūsų tautiečių gestas taps tikra gerumo pamoka, nes žmogus didis ne tuo, ką turi, o tuo, kuo dalinasi su kitais.

Ana Ivancevič, 2 klasės auklėtoja