2024-03-29

KONKURSAS „MES ESAME NATO“

8 ir IG klasės mokiniai dalyvavo Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento prie Krašto apsaugos ministerijos ir dienraščio „Kurier Wileński“ organizuojamame mokinių rašinių konkurse „Mes esame NATO“. Konkurso tikslai – minint 20-ąsias Lietuvos Respublikos narystės NATO metines bei 75-ąsias NATO įkūrimo metines, skatinti mokinių domėjimąsi nacionalinio saugumo ir atsparumo šiuolaikinėms grėsmėms klausimais, ugdyti mokinių pilietiškumą.

Mūsų []

2024-03-28

Teatro festivalis „Mi*m‘2024“

Kovo 27 d. Vilniaus r. Nemėžio šv. R. Kalinauskio gimnazijoje įvyko Rajoninis mokyklinių teatrų festivalis „Mi*m‘2024“.

Sveikiname mūsų gimnazijos teatro grupę „Perlas“, kuri festivalyje laimėjo I vietą.

2024-03-28

Velykinės dirbtuvės 1 klasėje

2024-03-25

Aštuntokų pamoka Seimo lankymo centre

2024-03-20

Projektas „SUPER CITIZEN” – pilietiškumo pamokos

Šiais mokslo metais IG ir IIG kl. mokiniai įsitraukė į projektą ,,SUPER CITIZEN“.

Projektas vykdomas ir finansuojamas British Council užsakymu, bendradarbiaujant su Lietuvos gen. Jono Žemaičio karo akademija.

Projekto tikslas – mokinių kritinio mąstymo demokratinėms vertybėms ugdymas bei teikti įtraukiantį̨ pilietiškumo ir nacionalinio pasipriešinimo pamokų turinį tautinių mažumų̨ mokiniams.

Projektas “SUPER CITIZEN” – pilietiškumo pamokų []