2021-10-25

Projektas „Ugdymo kokybės gerinimas virtualių aplinkų ir ugdymo priemonių pagalba“ finansuojamas Europos socialinio fondo lėšomis

Projekte „Ugdymo kokybės gerinimas virtualių aplinkų ir ugdymo priemonių pagalba“ Nr. 09.2.1-ESFA-K-728-02-0077 dalyvaujame nuo 2019 m. gruodžio mėnesio kaip šio projekto vykdytojo Vilniaus „Atžalyno“ mokyklos-darželio partneris. Esame konsultuojanti gimnazija.

Projekto metu planuojama įdiegti inovatyvią virtualią ugdymo aplinką, vykdyti su jos naudojimu susijusių pedagogų kompetencijų stiprinimą, siekiant sukurti []

2021-10-24

Klimato kaitos savaitė gimnazijoje

Spalio 18 – 22 dienomis gimnazijos mokiniai su geografijos mokytoja Joanna Bickevič prisijungė prie „Klimato savaitės“, kurią organizavo Lietuvos Respublikos Aplinkos Ministerija.

Gimnazijoje buvo įgyvendinti šie renginiai: užsiėmimai 7 – 12 klasės mokiniams „Klimato kaitos priežastys ir pasekmės“; dokumentinio filmo apie klimato kaitą peržiūra ir diskusija 9 – 12 klasėje; diskusija „Tvarus vartojimas“ 6 – []

2021-10-18

TARPTAUTINĖ ELEKTRONIKOS ATLIEKŲ DIENA MŪSŲ GIMNAZIJOJE

Spalio 14 d. gimnazija prisijungė prie Tarptautinės elektronikos atliekų dienos minėjimo. Projekte dalyvavo 5 – IG kl. mokiniai. Mokiniai sužinojo apie atliekų surinkimo ir rūšiavimo svarbą. Dalyvavo konkurse, kurį organizavo Gamintojų ir Importuotojų Asociacija ir VšĮ „Elektronikos gamintojų ir importuotojų organizacija“.