2019-12-20

DALIJIMASIS KALĖDAIČIU

Paskutinė diena prieš mokinių žiemos atostogas subūrė visą gimnazijos bendruomenę pasidalinti kalėdaičiu.

Šventinė ir iškilminga atmosfera gimnazijoje sklandė jau nuo pat ryto. Nuostabiai papuošta eglutė, Kalėdų giesmių garsai, besišypsantys vaikai, nerimas mažesniųjų ir vyresniųjų aktorių veiduose, Betliejaus Taikos Šviesa, neseniai įvykusios Advento rekolekcijos- visa tai sukūrė nepakartojamą nuotaiką.

Tradiciškai pasidalinti kalėdaičiu susirinko visa gimnazijos bendruomenė ir nemažas būrys svečių. Sausakimšoje aktų salėje žiūrovai sulaikę kvapą stebėjo spektaklį „Tavy yra šviesa”. Šis puikus spektaklis- daugelio mokytojų ir mokinių įtempto darbo rezultatas.

Gimnazijos direktorius Zbignev Čech visų susibūrusių salėje vardu padėkojo aktoriams už puikų vaidinimą ir visiems palinkėjo ramių Kūčių bei linksmų šv. Kalėdų. Atvykę dvasininkai- kun. Tadeuš Jasinski ir tėvas Ježi perskaitė Evangelijos ištrauką ir palaimino kalėdaičius, kuriais vėliau dalijosi visa bendruomenė.

Tegu Šv. Kalėdos pripildo visų širdis tikėjimo ir stiprybės, kad jų nepritruktų visus ateinančius metus.

Konrad Deinarovič, II G kl.