2022-10-10

AČIŪ TAU, MOKYTOJAU!

,,Mokytojas, sugebantis įkvėpti mokinius nors vienam geram poelgiui, nors vienam puikiam eilėraščiui, padaro daugiau nei tas, kuris mūsų atmintį užpildo daugybe pagal pavadinimą ir formą suklasifikuotų dalykų”

Johanas Volfganas Gėtė

Mokytojų diena- ypatinga ir jaudinančiai graži šventė. Tądien mokytojams skiriami šilčiausi ir gražiausi žodžiai, padėkos ir gėlių žiedai…Kaip ir kiekvienais metais mūsų gimnazijos mokiniai pasistengė, kad šią dieną gimnazijos mokytojai pasijustų pagerbti ir ypatingai pasveikinti. Pertraukų metu stebino juos maloniomis staigmenomis, vaišino kava ir nuostabiais pyragais, o  po pamokų pradžiugino iškilmingu sveikinimo koncertu. Kiekviena klasė paruošė ypatingą ir originalų pasirodymą. Daug dėkingumo, meilės ir švelnių žodžių skambėjo iš mokinių lūpų. Visiems buvo įdomu, linksma, salė plojo. Mokiniai dėkojo savo mokytojams už jų darbą ir pastangas, o mokytojai  liko dėkingi savo ugdytiniams už  šypsenas, malonų  dėmesį ir nuostabią šventę.