2022-10-19

GERIAUSIAS VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS  MOKYKLŲ MOKINYS 2022

Spalio 18 d. Rudaminos daugiafunkciniame kultūros centre įvyko apdovanojimų ceremonija „Geriausias Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų mokinys 2022“, kurios metu apdovanoti geriausi Vilniaus rajono abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų rezultatai įvertinti šimtu balų, pagerbti ir respublikinių olimpiadų bei konkursų nugalėtojai ir juos rengusieji mokytojai.

Labai džiaugiamės, kad tarp šių mokinių yra ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tai absolventės Katrina Liachovič ir Aurelija Tomaševič, kurios iš rusų kalbos valstybinio egzamino gavo šimtą balų bei IG klasės mokinys Edvinas Zabelo, kuris laimėjo III vietą respublikinėje geografijos olimpiadoje. Pasiruošti egzaminui padėjo mokinėms vyresnioji rusų kalbos mokytoja Tatjana Oskirko, o geografijos olimpiadai – geografijos mokytoja metodininkė Joanna Bickevič.

Linkime Katrinai, Aurelijai ir Edvinui pasitikėjimo savimi įgyvendinant svajones, noro pažinti ir daug sėkmės!