2023-09-22

VILNIAUS RAJONO SAVIVALDYBĖS  MOKYKLŲ GERIAUSIAS MOKINYS 2023

Rugsėjo 21 d. Rudaminos meno mokykloje įvyko apdovanojimų ceremonija „Vilniaus rajono savivaldybės mokyklų geriausias mokinys 2023“, kurios metu apdovanoti geriausi Vilniaus rajono abiturientai, kurių valstybinių brandos egzaminų rezultatai įvertinti šimtu balų, pagerbti ir respublikinių olimpiadų bei konkursų nugalėtojai ir juos rengusieji mokytojai.

Labai džiaugiamės, kad tarp šių mokinių yra ir mūsų gimnazijos mokiniai. Tai Faustina Bortkevič, kuri laimėjo pagyrimą respublikiniame skaitovų konkurse Kresy“, bei gimnazijos teatro grupė „Perlas“, kuri XXVII mokyklinių teatrų festivalyje laimėjo II vietą. Pasiruošti skaitovų konkursui mokinei padėjo vyresnioji pradinio ugdymo mokytoja Halina Michalkevič, o teatrų festivaliui – geografijos mokytoja metodininkė, teatro grupės vadovė Joanna Bickevič.

Linkime Faustinai bei jauniems gimnazijos aktoriams pasitikėjimo savimi įgyvendinant svajones, noro pažinti ir daug sėkmės!