2023-11-13

Integruotos lietuvių ir lenkų kalbų pamokos už gimnazijos ribų „Spektaklis „Antigonė – antikinės dramos sceninė interpretacija“

Lapkričio 10 d. grupė IG-IIIG kl. mokinių dalyvavo edukacijoje „Spektaklis „Antigonė – antikinės dramos sceninė interpretacija“. Išanalizavę žymiausio senovės graikų dramaturgo Sofoklio tragediją „Antigonė“ mokiniai turėjo galimybę ne tik išgirsti ir sužinoti daug įdomybių apie senovės graikų teatrą, bet ir pamatyti tragedijos inscenizaciją, palyginti ją su skaitytais lenkų ir lietuvių kalbomis tekstais. Spektaklio „Antigonė“ ir mūsų gyvenimo moto galėtų būti žynio Teiresijaus žodžiai: „Likimas iškelia, likimas ir sužlugdo laimingą lygiai kaip ir nelaimingą, ir kas žadėta žmogui – nieks nepasakys“.