2015-03-20

MOKINIO DIENA

Jau kelerius metus mūsų mokykloje yra švenčiama Mokinio diena. Šią dieną vietoj įprastų pamokų vyksta įvairūs renginiai.

Gruodžio mėnesį 8-12 klasių mokiniai iškeliavo į Vilniaus energetikos ir technikos muziejų, kuris paliko didelį įspūdį. Vyresnių draugų pasakojimai apie naudingai praleistą laiką sudomino 6 ir 7 klasių mokinius, kurie nusprendė Mokinio dieną apsilankyti būtent šiame muziejuje.

Muziejus yra įsikūręs pastate, kuriame 1903 metais buvo įrengta pirmoji Vilniaus elektrinė. 3 aukštų pastatas yra pritaikytas lankytojų poreikiams, erdvus, pasakoja senosios elektrinės istoriją ir turi daug įdomių techninių eksponatų. Labiausiai visiems patiko seni automobiliai, dviračiai, motociklai ir interaktyvios parodos „Technikos mokslas“ ir „Technika vaikams“.

Muziejuje išklausėme dviejų gidų išsamius pasakojimus ir sužinojome naujų dalykų. Daugelis iš mūsų išreiškė norą atvykti čia vėl.

6 ir 7 klasių mokiniai