2015-04-09

PILIGRIMINĖ KELIONĖ Į ŠV. FAUSTINOS NAMELĮ

Balandžio 9 dieną įvyko jau devynioliktas piligriminis žygis į šv. Faustinos Kovalskos namelį Antakalnyje.

Po šv. Velykų 6-11 klasių mokiniai dalyvavo konferencijoje, kurią vedė sesuo Agnieška iš Gailestingo Jėzaus draugijos. Vienuolė papasakojo mokiniams ir mokytojams apie pal. kun. Mykolo Sopočkos ir šv. ses. Faustinos gyvenimą ir veiklą.

Piligriminiame žygyje dalyvavo apie 80 mokyklos bendruomenės narių. Pasimeldę prie mokyklos koplyčios, mokytojai ir mokiniai išvyko į suplanuotą piligriminę kelionę pėsčiomis. Piligriminio žygio metu visi meldėsi ir giedojo giesmes, o taip pat aplankė gyvybės langelį, įsikūrusį Antakalnyje. Šv. Faustinos namelį piligrimai pasiekė apie 13:00 valandą.

Išganytojo bažnyčioje, kuri yra šalia šv. Jono brolių vienuolyno buvo aukojamos šv. Mišios. Tėvas Jurgis pavargusiuosius pavaišino arbata. Pailsėję ir atsigavę jaunieji piligrimai galėjo pažaisti kamuolį vienuolyno kiemelyje.