2016-09-23

SVEIKINAME ARKIVYSKUPĄ

Rugsėjo 23-oji – diena, kupina įvairių įvykių. Dalis mokinių grįžo iš Alytaus ir dalijosi įspūdžiais, kita grupė ruošėsi išvykai į Lenkiją, kur dalyvaus sporto varžybose,  o kiti plušo tobulindami koncertinę programą.

9 valandą pasitikome 20 asmenų delegaciją iš Lenkijos, Poraj seniūnijos, kuri svečiavosi neilgai, tačiau spėjome jiems parodyti mūsų gimnaziją ir pakvietėme į trumpą koncertą.

Po koncerto patraukėme į Vilniaus arkivyskupiją, nes norėjome susitikti su Arkivyskupu Gintaru Grušu ir gimnazijos bendruomenės vardu pasveikinti Jo Ekscelenciją jubiliejaus proga, palinkėti stiprybės nelengvame Ganytojo kelyje, sveikatos, neišsenkančios energijos, kad visuomet liktų Dievo žmogumi, vilties šaukliu ir patarėju, į kurį galima kreiptis sunkiausiais gyvenimo momentais.

Dorota Beliavska, 7 kl.