2016-10-10

DIEVAS MYLI ŽMOGŲ

Nuo rugsėjo 25 iki spalio 5 d. Vilniaus šv. Dvasios parapijoje atvykę iš Lenkijos tėvai Gžegož Jaroševski ir Andžej Makovski vesdavo misijas. Pasinaudoję proga, pakvietėme juos į mūsų gimnaziją. Spalio 4 dieną visa gimnazijos bendruomenė sugužėjo aktų salėje išklausyti šv. Mišių, kurias aukojo iš Lenkijos atvažiavę vienuoliai.

Įdėmiai klausydamiesi kunigo pamokslo supratome, kad svarbūs yra žmogaus veiksmai, o ne žodžiai. Reikia būti mylinčiam, kantriam ir draugiškam. Taip pat žiūrėjome trumpą filmą, kuriame simboliškai yra pavaizduota Dievo meilė žmogui. Dievas nuolat teikia žmogui įvairias dovanas, tačiau žmogus dažnai jų nepastebi ir negali nugalėti savo nuodėmių, nes iš karto pasirodo velnias. Žmogus turi susivienyti su Dievu ir suvokti maldos reikšmę ir galią.

Gabrielė, IVG kl.