2018-09-30

VASAROS STOVYKLA LENKIJOJE

Liepos 16-26 dienomis 30 mūsų gimnazijos mokinių bei mokytojų grupė ilsėjosi Lenkijoje Viškovo miestelyje.

Mokiniai nuostabiai praleido laisvalaikį: važiavo į ekskursijas, susitikinėjo su šio įspūdingo miestelio bendruomene, dalyvavo sporto varžybose, konkursuose, edukaciniuose užsiėmimuose. Taip pat lankėsi Varšuvos muziejuose, grožėjosi Lenkijos sostinės senamiesčiu, o grįždami namo užsuko į Vygrius. Ten aplankė kamedulų vienuolyno ansamblį – pamatė vienuolių namelius.

Ilsėdamasis ir stovyklaudamas jaunimas jautė kelionės išskirtinumą, nes turėjo progą pagilinti savo lenkų kalbos, geografijos bei istorijos žinias.

Nuoširdžiai dėkojame Lenkijos Respublikos Senatui bei pagalbos lenkams Rytuose fondui (Wspolnota Polska) bei visiems organizatoriams už suteiktą galimybę dalyvauti šioje stovykloje.