2021-09-29

Integruota geografijos, biologijos ir technologijų pamoka

Rugsėjo 29 dieną I G ir II G klasių mokiniai dalyvavo integruotoje geografijos, biologijos ir technologijų pamokoje kitoje erdvėje. Užsiėmimai vyko Kelių muziejuje bei Lietuvos geologiniame muziejuje. Ugdomosios veiklos metu mokiniai susipažino su lauko riedulių ekspozicija, poliruotų riedulių ekspozicija, Juozo Dalinkevičiaus memorialine ekspozicija, ekspozicija apie šiuo metu susidarančias uolienas bei Žukelio paleontologine ekspozicija.

Mokiniai taip []

2021-09-29

INTEGRUOTA BIOLOGIJOS, GAMTOS, LENKŲ K., DAILĖS PAMOKA KITOJE APLINKOJE ,,ALPAKŲ ŪKYJE“

Rugsėjo 28 d. 6-8 kl. mokiniai vyko į Trakų rajono Seimėnų kaimą, kuriame įkurtas alpakų ūkis- pirmasis veislynas Lietuvoje.

Ekskursijos metu mokiniai sužinojo, iš kur kilo ir kaip į Lietuvą atkeliavo pirmosios alpakos, kuo ypatingi šie gyvūnai, kuo jie minta ir kaip tarpusavyje bendrauja. Alpakos – kupranugarinių šeimos žinduoliai. Gyvena bandomis, lengvai galima prisijaukinti. Supykusios []