2021-08-29

POILSIS ŠVENTOJOJE

Rugpjūčio 12 d. 4-8 klasių mokiniai kartu su mokytojais išvyko ilsėtis prie Baltijos jūros į Šventąją.

Po aštuonių mėnesių nuotolinio mokymosi ir buvimo toli nuo draugų tokia kelionė buvo maloni staigmena visai gimnazijos bendruomenei. Šešios kartu praleistos dienos praėjo labai greitai ir laimingai. Kai kuriems mokiniams tai buvo pirmas pasimatymas su jūra, kiti vaikai iki šiol ilsėjosi tik su tėvais.

Oras buvo puikus ir nuotaika taip pat. Daug laiko praleidome pajūryje, vaikščiojome, žaidėme tinklinį ir statėme smėlio pilis Baltijos pakrantėje. Linksmybėse ir maldose mus lydėjo seminaristas Miroslavas Domanskis.

Be poilsio, kiekvieną dieną dalyvavome šventose mišiose Šventosios švč. Mergelės Marijos, Jūrų žvaigždės bažnyčioje. Turėjome nuostabią galimybę bažnyčioje apsilankyti dainininko Ruslano Kirilkino giesmių koncerte. Kaip visada, jau 23 metus, gyvenome netoli jūros, miestelio centre, parapijai priklausančiame name. Esame dėkingi parapijos klebonui kan. Zenonui Degučiui už svetingumą, o mokytojams – už poilsio organizavimą.

Tikime, kad netrukus susitiksime mokykloje sveiki, žvalūs, energingi ir puikios nuotaikos.

Uršula Taraškevič i Karolina Kryžauskaitė, 8 ir IG klasės mokinės