2021-07-01

DOVANOS IŠ LENKIJOS

Birželio mėnesį sulaukėme svečių iš Lenkijos: Fatimos Dievo Motinos parapijos klebono kun. prelato Tomašo Chcialovskio ir Legionovo miesto mero Romano Smogožovskio.

Jau ne pirmą kartą iš mūsų geradarių sulaukiame dosnių dovanų- prieš mokslo metų pabaigą gavome knygų, maisto produktų, buities priemonių ir kitų daiktų, o gruodžio mėnesį 1-4 kl. mokiniai iš  klebono kun. prelato Tomašo Chcialovskio ir  miesto mero Romano Smogožovskio rankų gavo parapijiečių kruopščiai suruoštas dovanas. Kilnūs tikslai svečius į mūsų gimnaziją  atvedę buvo ir prieš kelerius metus.

Mokinių, jų tėvų bei mokytojų vardu nuoširdžiai dėkojame mūsų tautiečiams už dosnumą, gerus darbus ir didelę širdį. Telaimina Jus Dievas!