2015-02-07

ŠIMTADIENIS 2015

“Viskas tai jau buvo ir nebegrįš daugiau…”

Vasario 7 dieną mokykloje vyko tradicinė, ilgai laukta dvyliktokų, šventė – šimtadienis. Vakaras prasidėjo iškilmingu polonezu šokiu. Dvyliktokai, meistriškai atlikę šią užduotį, skleidė visiems šventinę nuotaiką ir paliko neišdildomą įspūdį.

Vienuoliktokai savo vyresniems draugams parengė šventišką programą: trumpai pristatė abiturientų gyvenimą nuo vaikystės iki šių dienų ir netgi žvilgtelėjo į ateitį. Inscenizacijose, kupinose humoro ir jaunatviškos nuotaikos, atsispindėjo mokyklos gyvenimas. Šventė subūrė ne tik mokytojus ir tėvus, bet ir absolventus. Mokytojai ir tėvai pastebėjo, kaip paaugo jų vaikai. Po meninės šventės dalies visų laukė įdomios linksmybės.

Šimtadienis pralėkė greitai, kaip ir visi geri dalykai. Dabar mūsų dvyliktokų laukia intensyvus darbas. Iš visos širdies linkime jiems atkaklumo, darbštumo ir laimės.