2018-12-04

SUSITIKIMAS SU BALSTOGĖS UNIVERSITETO ATSTOVAIS

Gimnazinių klasių mokiniai vis labiau susimąsto apie savo ateitį. Tai yra sunkus ir svarbus pasirinkimas. Todėl mūsų mokytojai stengiasi padėti, o būna, kad pas mus atvyksta įvairių universitetų ir kolegijų atstovai. 2018 m. gruodžio 4 d. mūsų gimnazijoje apsilankė Balstogės universiteto Vilniaus filialo Ekonomikos-informatikos fakulteto dėstytoja Irena Miklaševič su savo studentais, kurie papasakojo apie studijų krypties pasirinkimo galimybes šiame universitete. Taip pat buvo parodytas trumpas filmukas, kuriame įvairių kursų studentai dalijosi įspūdžiais bei skatino mus rinktis šias studijas. Susitikimas buvo labai prasmingas. Susimąstėme apie studijų kryptį bei ateities darbą.

Nuošidžiai dėkojame už paskaitą ir saldumynus. Visada esate mielai laukiami mūsų gimnazijoje! Iki naujų susitikimų!

Evelina Zvereva, IVG