2022-11-17

Lenkijos Respublikos Ministro Pirmininko kanceliarijos finansuojamas projektas „Polonia ir lenkai užsienyje 2022“.

Kaip ir kiekvienais metais Lenkų Respublikos organizacija „Pomoc Polakom na Wschodzie“, vykdydama projektą „Bon Pierwszaka“, pirmų klasių lenkų mokyklų mokinius iš Lietuvos, Latvijos, Ukrainos, Čekijos visapusiškai aprūpino mokykliniais komplektais.  Pirmokams buvo įteiktos visos būtiniausios raštinės priemonės bei kuprinės. Be to, pirmos klasės mokiniai gavo vienkartinę finansinę stipendiją individualiems ugdymosi poreikiams tenkinti.

Vykdant projektą „Bon Maturzysty“, mūsų abiturientai gavo vienkartinę finansinę stipendiją individualiems ugdymosi poreikiams: korepetitoriams ar kitai papildomai veiklai.

Projektus „Bon Pierwszaka“ ir „Bon Maturzysty“ finansuoja Lenkijos Respublikos Ministro Pirmininko kanceliarija, kuri dalyvauja konkurse „Polonia ir lenkai užsienyje 2022“. Projektus įgyvendina fondas „Pomoc Polakom na Wschodzie“.

Nuoširdžiai dėkojame.